Jdi na obsah Jdi na menu

Hlinsko C - Tovačov C 7:11

27. 10. 2009
Regionální přebor III. třídy - 5. kolo: Domácí ještě loni bojovali ve vyšší soutěži, a tak naším cílem byla remíza. Po sedmi utkáních jsme se dokonce dostali do vedení 5:2. Velkým překvapením bylo vítězství Jarka Pazdery nad domácí jedničkou Radkem Macháčem. Následně soupeř stav vyrovnal, ale nakonec se nám přece jen podařilo uspět...

Svou formu potvrdil opět stoprocentní Mirek Vojtašek, který  neztratil ani set.  Velmi dobře zahrál i Lubomír Lexmann, který zvítězil třikrát a zejména v utkání s Antonínem Dorňákem prokázal pevné nervy, když dokázal otočit nepřiznivý stav v pátém setu z 10:6 na 10:12. Porážce těsně unikl i Jarek Pazdera, který s Jaromírem Přikrylem sváděl nervy drásající bitvu v pěti setech. Za stavu 10:8 pro domácího hráče vývoj i s trochou potřebného štěstí zvrátil. Závěrečnou vítěznou tečkou byla mimořádně podařená bekhendová smeč, která mu vyjde jen málokdy. Pochvalu zaslouží i náš nejmladší člen mužstva Ondra Skřipský, který statečně bojoval a potvrdil, že když chce, tak dokáže soupeře potrápit. Jen tak dál. Zápasy byly dramatické, což se muselo líbit.

SDH Hlinsko C - Tovačov C 7:11
Body: Vojtašek 4,5 , Lexmann 3,5 , Pazdera ml. 3, Skřipský O. 0.