Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko se proti Šternberku výrazně zapotilo, Malec zaznamenal tři body

12. 11. 2011

Krajská soutěž II. třídy, skupina A - 7. kolo:
Už samotný průběh konfrontace nastínil, že střetnutí bude nasmírně vyrovnané. Hosté se prezentovali ofenzivou, která v nejednom případě slavila úspěch. Vyčnívali zejména Alois Černoch ml. a střelec Martin Kubánek. Status hráče odpoledne si vysloužil Honza Malec, který potvrdil známé rčení, že s plným žaludkem jde všechno lépe. Po velmi vydatném obědu se zaskvěl hned třemi výhrami. Úvodní dva zápasy vyšly také Milanu Horákovi, je jen škoda, že v tom třetím podlehl Ondřeji Coufalovi v pěti setech. Svého kolegu z týmu pomstil odpoledne dvoubodový Zdeněk Palčík, který mu ani nedal příležitost zisku setu. Za očekáváním zůstal Vlastimil Otáhal, který se výrazněji chytl až opět v závěru. V pátém setu podlehl Kubánkovi, ale v závěru zabojoval a přehrál Vémolu. Výhru měl v posledním zápase na raketě Milan, ale štěstí mu nepřálo a velmi dobře hrajícímu Kubánkovi podlehl 3:1. Snad příště. Utkání skončilo remízou, která se jeví jako zasloužená pro obě strany.

Tovačov A - Šternberk 9:9
Body: Malec 3,5, Horák 2,5, Palčík 2, Otáhal 1.