Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko mělo favority na lopatě, nakonec bralo jen tři body

23. 2. 2013

Krajská soutěž I. třídy - 17. a 18. kolo:

Před kamerami kabelové televize Přerov odstartovalo naše Áčko konfrontaci s Bludovem. Vedlo si v úvodu výborně. Po šesti zápasech vedlo už 5:1, a to ještě Zdeněk prohrál vyhraný zápas s Srbem, jemuž podlehl v prodloužení pátého setu. Poté přišlo několik ztrát, ale ještě po jedenáctém duelu naši vedli 7:4. Bohužel sedm vyhraných zápasů bylo konečným výsledkem. Hosté posléze převzali otěže zápasu a vzhledem k prohraným pětisetovým bitvám Zdeňka i Vlastíka nakonec slavili triumf.

Druhý, odpolední, duel s Postřelmovem měl obdobný scénář. Áčkaři vedli 5:0, ale posléze na ně lehla deka a rázem to bylo 5:5. Jarda starší sice vrátil svému týmu po vyhraném pětisetovém duelu vedení, ale soupeř dalšími dvěma výhrami byl znovu na koni. Velice důležitý bod zaznamenal v závěru Vlastík, který po vynikajícím výkonu pokořil ve čtyřech setech Čecháčka. Následně však Milan i Zdeněk vyhasli v koncovkách a Postřelmov získal jistotu dvou bodů. V posledním utkání naštěstí zvítězil Jarda starší nad Strykem a devátým bodem tak realizoval remízový výsledek.

Škoda toho prvního zápasu, s výsledkem druhého klání může být spokojenost.

Tovačov A - Sokol Bludov A 7:10
Body: Pazdera st. 2,5 (3,5), Horák 2,5 (4,5), Otáhal 1,5 (4,5), Palčík 0,5 (4,5).

Tovačov A - TJ Postřelmov 9:9
Body: Pazdera st. 3,5 (4,5), Palčík 2,5 (4,5), Otáhal 1,5 (4,5), Horák 1,5 (4,5).